neděle 3. listopadu 2013

5 Jak jsme běhali/-y tento týden + Týden 2

Moje obavy, že se tu dnes bude skvít jen moje fotka, se rozplynuly ve čtvrtek. To mi hned zrána do schránky přišel první mejl a v průběhu následujících dnů se připojily další tři účastnice. Moc všem děkuju za účast a za krátké povídání k fotkám! Hezky se to četlo. 

Nakonec se nás sešlo pět:

Ofélie do běhu šla s vervou a splnila "plán" za další dva,
...maata001, která 3 km běžela rekreačním tempem za 23 minut.  
...a Lúca, která nemá ráda, když jí při běhu skočí na semaforu červená. Villette se projela na kole, protože se právě vrátila z aktivní dovolené, a hodinky jí odměřily 9 minut a 36 sekund. 


A já jsem si svoje tři kilometry odkrojila v pondělí, kdy se k nám měl přihnat orkán. Nakonec stromy navzdory varování nepadaly a tak jsem jen pořádně promokla. Déšť mi nevadí, ale když fouká tak, že prší horizontálně, to mě dokáže rozhodit. Dobrá práce!

Protože se mi nechce čekat na zítřek, rovnou si dáme zadání na druhý týden. Tentokrát trochu posilování.

1. Udělejte 500 dřepů. Je mi jedno, jestli budete dřepovat na jeden zátah nebo si to rozvrhnete do několika dnů. 
2. Pošlete fotku na norsk.skogis@gmail.com do soboty 21.00 hod. 

Pěknou zábavu přeji!

5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Jsem to nejdřív nepochopila a myslela, že odkazuješ na počasí (zrovna jsem koukala na zprávy a teplotní rekordy dneška; -20°C).
   Jo, přituhuje, abyste se u cvičení nedloubali v nose :)

   Vymazat
 2. 3 km? Původně jsem neplánovala se zapojit, ale teď mi došlo, že jsem výzvu pravděpodobně splnila včera. Přestěhovala jsem se do menšího města a teď se učím jezdit na městském kole, do centra to mám asi tak ty 3 km... Takže bych se asi měla hecnout a pokračovat i s těma dřepama, což? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě mám připomínku, ty dřepy máme dělat venku? :) V původním článku se psalo o pohybu na čerstvém vzduchu.

   Vymazat
  2. V prvním článku jsem psala o aktivitách venku i doma. Dřepy jsou schůdné vevnitř i venku, narozdíl od těch tří kilometrů, vyber si, kde se Ti dřepuji líp... Já svoje dělám tam i tam (zatím 100 venku a 200 vevnitř).

   Vymazat

Děkuju za váš čas, který věnujete čtení článků a psaní komentářů!