1


Blog Osamělá cyklistka vznikl v létě 2012 z pouhého rozmaru dělit se se čtenáři o zkušenosti se šetrnou kosmetikou (která má dnes nálepku "přírodní") a o radost z pohybu, kde účelem není hubnutí, nýbrž zdraví a chuť překonávat svoje možnosti. Tuto linii si blog drží doposud. Přibyla laická analýza kosmetických složek, zjednodušené výklady z oblasti dermatologie a kosmetologie, recenze na sportovní doplňky a sem tam nějaká ta úvaha na různá témata.

Autorka tohoto blogu bydlí v severní Evropě a blog je jejím prostředkem k aktivnímu udržování mateřštiny. Zastává názor, že nejefektivnější jsou jednoduché principy a nekomplikovaný přístup, ať už se jedná o zlepšování fyzických možností nebo péče o pokožku. Cesta k jednoduchému řešení však často může vést klikatými cestami. 

Moje loajalita je věnována čtenářům, nikoli firmám či PR-pracovníkům. Články na tomto blogu proto nejsou na prodej ani určeny k reklamním účelům. Odkazy vedoucí do e-shopů, k výrobcům určitých produktů atp. jsou pouze výrazem mého servisu čtenářům. Recenze a názory na produkty a e-shopy, z nichž mi plyne jakákoli forma provize, budou zřetelně označeny jako "affiliate link". Posty, kde se objeví produkty zaslané e-shopy/firmami za účelem recenze, budou označeny jako "sponzorovaný post", a já se v případě zájmu ze strany čtenářů ráda podělím o případné výhody, jež mi byly protistranou nabídnuty. 

Chcete-li mi nabídnout vzorky nebo produkty k otestování, ráda bych, abyste se s blogem seznámili trochu důkladněji, než mi pošlete mail. Můžete tak totiž ušetřit svůj čas. Produkty, které nezapadají do koncepce mého blogu, budou odmítnuty. Produkty mně zaslané budou důkladně testovány, než se objeví konečná recenze. Všechny recenze, hodnocení a názory jsou moje vlastní. 

V případě zájmu mě kontaktujte na norsk.skogis@gmail.com.    
 
 *** *** ***
Bloggen föddes sommaren 2012 och tanken var att skriva om två saker - naturlig hudvård/smink och träning. Det första ville jag skriva om eftersom jag inte visste så mycket om ämnet och ville veta mer - vad är då bättre än att börja gräva och genom bloggande befästa sina kunskaper? Om det andra - träningen - ville jag skriva eftersom jag redan visste en del om detta. Både teoretiskt som licensierad tränare inom Friskis och Svettis och som flitig motionär som älskar att ta ut sig. Numera är jag även mamma så både naturlig hudvård och träning ligger mig ännu varmare om hjärtat. Bloggen startades på tjeckiska (kommer från vackra Tjeckien) och from februari 2015 skriver jag även på svenska, då det på senare tid dykt upp fler och fler läsare från Sverige.

1 komentář:

  1. Ahoj Cyklistka! Velmi dobre pisany blog. Dakujem za Tvoj clanok o no-poo metodach. Fotka Tvojich vlasov po pouziti rasulu ma ocarila. Mam podobnu kvalitu vlasov, a rada by som dosiahla takyto efekt velkych dobre tvarovanych vln, dosiahnem to aj samponom Urterkram? Co z toho viacej odporucas? Ak rasul, tak ktory a kde sa da kupit? Dakujem krasne.

    OdpovědětVymazat

Děkuju za váš čas, který věnujete čtení článků a psaní komentářů!