neděle 27. ledna 2013

13 Na programu: školení

Pěknou neděli vám všem!

Doufám, že se všichni máte dobře a jste zdraví - na mě buď něco leze nebo jsem to včera přehnala s posilováním. Vůbec jsem celý týden byla jakási rozlámaná, ale zatím úspěšně odolávám nachlazení i chřipce. Dokonce jsem si stihla vytvořit letošní rekord v běhání v mrazech, -16°C a šest kilometrů bylo tak akorát. Tak doufám, že mě nic neskolí ani v následujících dnech, to mi extra záleží na tom, abych se udržela zdravá. Večer totiž odjíždím do hlavního města na třídenní školení. Těším se na samotné školení i na volná odpoledne, chystám se navštívit kamarádku a projít si pořádně město. Taky se moc těším, že zajdu do fitka, které leží asi pět minut od hotelu, kde budu přebývat. Je to jedno ze 159 fitness center z našeho řetězce a jako lektorka si můžu zacvičit zadarmo - co víc si ještě přát? 


Vzhledem k programu a plánům, které na následující tři dny mám, ještě nevím, jestli stihnu blogovat... Ale budu se snažit :) 

Zatím vám přeju pěkný zbytek posledního lednového víkendu a úspěšný příští týden!

13 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Cože?? Proč já si celou dobu myslím, že jsi v Británii??? :D

   Vymazat
  2. Ivet: Dekuju! Zatim to vypada tak, ze hodinu a pul sedim ve stojicim vlaku a k nadrazi je to pritom nejakych pet minut...

   Vymazat
  3. Docela ti to Švédsko zavidím (a přeju samozřejmě), oproti té blbárně, co my tu dnes a denně zažíváme :) Rychlý dotaz, umíš Švédsky?

   Vymazat
  4. Samozrejme :-) Vzdycky je lepsi umet konkretni jazyk nez spolehat jen na anglictinu... Si myslim ja:-)

   Vymazat
  5. Ivet: Mám pocit, že jeden z Tvých komentářů zmizel... Každopádně Ti přeju, aby ses po studiích dostala, kam chceš!

   Vymazat
 2. Zdeni, buď v klidu, já myslela, že bydlí v Česku :D Asi nedávám dost pozor při čtení článků, stydím se!
  Ale jestli jde fakt o Stockholm, tak ti táááákhle moc závidím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není co, tohle může zažívat každý ;) Já jsem to sem navíc nijak explícitně napsala, nechci dělat velkou vědu z toho, že se zrovna nacházím mimo ČR.

   Vymazat
 3. Bože Stockholm - město v zemi zaslíbené (né, vůbec z toho nebudeme dělat vědu :D :D :D )

  OdpovědětVymazat
 4. Ad Stockholm, bezva místo pro výlet, moc se mi líbí, že se po městě člověk může potulovat jen s debetní kartou v kapse a hotovost není vůbec potřeba a i v kostele se dá zaplatit příspěvek církvi kartou :) To v ČR vážně nehrozí! Přeji Ti, ať se Ti ve Švédsku líbí stále tak, jak to z Tvého blogu vypadá! Roo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí, ale všude je chleba o dvou kůrkách... A Tobě šťastné cesty!

   Vymazat

Děkuju za váš čas, který věnujete čtení článků a psaní komentářů!